نمایندگی ویکرز(vickers)

ویکرز(vickers)

شرکت ویکرز ( vickers ) 

ویکرز یکی از شرکت های معتبر و به نام بریتانیایی در صنعت هیدرولیک و نیز جنگ افزاری می باشد. در ابتدا این شرکت معتبر شروع به ساخت تجهیزات جنگی کرد، از جمله فعالیت های معروف این شرکت بریتانیایی ساخت سلاح و مهمات برای جنگ جهانی اول بوده.

شرکت ویکرز نیز بعد از جنگ جهانی شروع به ساخت کشتی های مجلل و همچنین زیردریایی های پیشرفته کرد. در حالی که تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت بود و دیگر کمتر کسی به فکر جنگ و تولید سلاح های جنگی بود، این شرکت بریتانیایی نیز تصمیم به تولید ابزار آلات و تجهیزات با مصرف صنعتی گرفت که در حال حاضر نیز یکی از معتبرترین شرکت های فعال در این عرصه می باشد.

تاریخچه شرکت ویکرز :

شرکت ویکرز فعالیت خود را از سال 1828 در زمینه ریخته گری فولاد شروع کرد. مدتی بعد با توجه به روابط قوی نظامی این شرکت و جنگ های جهانی، تصمیم به تولید سلاح های جنگی گرفت.

پس از آن نیز در ابتدا فعالیت خود را در تولید پروانه های فولادی زیر دریایی شروع کرد و کم کم به یک شرکت مستقل ساخت زیردریای تبدیل شد. این شرکت معتبر در زمینه ساخت هواپیما نیز رزومه خوبی را از خود به جای گذاشته است.

محصولات ویکرز : 

همانطور که بیان شد از جمله محصولات ویکرزساخت سلاح ها جنگی و ادوات جنگ افزار بوده، ساخت هواپیما و کشتی نیز از دیگر محصولات ساخته شده با برند ویکرز در گذشته بود. در حال حاضر شرکت ویکرز محصولات صنعتی متنوع و بروزی را تولید می کند که برخی از این محصولات به شرح زیر می باشد:

-          سختی سنج

-          پمپ هیدرولیک

-          پمپ پستونی

-          شیر کنترل جهت برق

-          هیدرو موتور

-          و ... 

متاسفانه محصولات این برند موجود نمی باشد .
شما میتوانید با کلیک بر روی دسته بندی مورد نظر از سایر برند های موجود استفاده کنید .