نمایندگی بوش رکسروت(bosch rexroth)

بوش رکسروت(bosch rexroth)

شرکت بوش رکسروت :

گروه منهدسی بوش رکسروت با مرکزیت Lohr am Main آلمان حاصل ادغام شرکت Mannesmann Rexroth AG و واحد تکنولوژی اتوماسیون Robert Bosch GmbH و در حقیقت کاملا زیر مجموعۀ بوش رکسروت است .

رکسروت به نوبه خود از ادغام تعدادی از برندهای مختلف می باشد.

شرکت بوش رکسروت با به استخدام در آوردن بیش از 38000 پرسنل در سراسر دنیا به درآمد 6.443 میلیون یورویی در سال 2011 دست یافت .

این شرکت هم اکنون یکی از سردمداران تکنولوژی کنترل و درایو میباشد و محصولات مرتبط با این حیطه یعنی حرکت و کنترل در صنعت از جمله محصولات بارز کمپانی بوش رکسروت است.

تاریخچه شرکت بوش رکسروت :

ریشه های شرکت بوش رکسروت به سال 1795 در حالی که خانواده رکسروت به تأسیس یک کارگاه فورج آهن همت گماشتند برمیگردد. فعالیت های شاخص این شرکت معتبر به شرح زیر می باشد:

سال 1795

خانواده ای Rexroth، با ریشه هایی در منطقه Spessart آلمان، "Höllenhammer" را به عنوان یک کارگاه فورج آبی در منطقه Elsavatal، آلمان را خریداری نمودند.

سال 1850

این شرکت (ریخته گری) Steinschen را در Lohr am Main آلمان تصاحب میکند و ارتباطات حمل و نقل را از طریق راه آهن و کشتی داخلی بر قرار میکند.

سال 1930

توسعه یک کوره جدید کوپله

سال 1945

پس از پایان جنگ جهانی دوم با تولید ظروف آشپزخانه و متعاقبا ماشینهای قصابی به ادامه فعالیت پرداخت.

سال 1952

شروع تولید اقلام استاندارد سیستم هیدرولیک

سال 1965

الحاق Indramat GmbH(Neuwied am Rhein) ، و جابجائی به Lohr am Main که در توسعه محصولات ارائه شده شامل انواع محصولات با تکنولوژیی کنترلی نقش بسزائی داشت

سال 1998

تبدیل Mannesmann Rexroth GmbH به یک شرکت سهامی.

سال 2011

الحاق شرکت Hägglunds AB به مجموعه بوش رکسروت

شرکت بوش رکسروت در حال حاظر ارائه دهنده سرویس های اقتصادی ، دقیق ، ایمن با کارآمدی قابل توجه در مصرف انرژی جهت تکنولوژی کنترل و درایو جهت استفاده در ماشینهای متحرک در هر سایزی در جهان میباشد . در ایران تجهیزات هیدرولیک این کمپانی اعم از شیر های برقی و دیگر تجهیزات مرتبط به لحاظ کیفیت مناسب و دوام کافی از قطعات مصرفی در صنایع بزرگ میباشد .

محصولات  بوش رکسروت

شرکت بوش رکسروت در حال حاضر  در زمینه تولید فناوریهای مرتبط با حرکت و کنترل در حال فعالیت می باشد که از جمله محصولات ساخته شده این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هیدرولیک صنعتی

درایوهای الکتریکی و سیستم‌های کنترل

تکنولوژی مونتاژ و حرکت خطی

پنوماتیک

آموزش وخدمات فنی مهندسی

هیدرولیک ماشین آلات متحرک

 

 

متاسفانه محصولات این برند موجود نمی باشد .
شما میتوانید با کلیک بر روی دسته بندی مورد نظر از سایر برند های موجود استفاده کنید .