نمایندگی فستو(festo)

فستو(festo)

شرکت فستو (Festo ):

فستو یک شرکت کنترل و اتوماسیون صنعتی چند ملیتی آلمان است که در Esslingen am Neckar آلمان قرار دارد.

این شرکت مهندسی در زمینه تولید و فروش پنوماتیک و اتوماسیون و یا اتوماسیون صنعتی فعالیت می کند. Festo Didactic یکی از رهبران جهانی در زمینه آموزش و مشاوره صنعتی می باشد و یکی از طرفداران مسابقات موتور سیکلت WorldSkills است. شعبه های فروش، مراکز توزیع و کارخانه ها در 61 کشور جهان قرار دارد.

بنیانگذاران این شرکت معتبر و معروف آلبرت فایرر و گوتلیب استول بودند که در سال 1925 تاسیس و فعالیت رسمی خود را آغاز کردند.

تاریخچه شرکت فستو :

فستو Festo در سال 1925 توسط آلبرت فایرر و گوتلیب استول تاسیس شد. در ابتدا ، شرکت فستو ابزارهای برش چوب را تولید می کرد و بعدا وارد صنت اتوماسیون های پیشرفته شد. اولین محصول قابل توجه شرکت فستو اره برقی قابل حمل، بنزینی بود. در سال 2000، با پیشرفت در زمینه فعالیت ابزار های قدرتمند قابل حمل، فستو به شرکتی مستقل و صاحب نام تبدیل شد.

در طول سالیان فعالیت این شرکت آلمانی، توانست اختراعات بسیار را در رمینه حوزه فعالیت خود به ثبت برساند.

محصولات شرکت فستو:

این شرکت آلمانی ابتدا فعالیت خود را در زمینه ساخت ابزار آلات برش چوپ های عظیم شروع کرد، و لوازم جانبی دیگر در زمینه چوب را نیز تولید میکرده، اما اکنون علاوه بر ساخت محصولات پیشین البته با تکنولوژی های جدید، شرکت فستو توانسته است ربات های هوشمندی را نیز طراحی و تولید کند. برای مثال در سال میلادی گذشته یعنی سال 2018 این شرکت توانست، روبات روباه پرنده ای با قابلیت های جالب را رونمایی کند.

متاسفانه محصولات این برند موجود نمی باشد .
شما میتوانید با کلیک بر روی دسته بندی مورد نظر از سایر برند های موجود استفاده کنید .