نمایندگی سی دی سی (CDC)

سی دی سی (CDC)

شرکت CDC Pnuematics

شرکت CDC Pnuematics در سال ۱۹۸۳ در کره جنوبی تاسیس شده است که از جمله شناخته شده ترین برند های معتبر پنیوماتیک در جهان به شمار می رود. تمامی محصولات شرکت سی دی سی به پشتوانه ی خدمت رسانی ارزنده و محصولات با کیفیت و با دوام خود در سطح جهانی شناخته شده می باشند. در سال ۲۰۱۲ ابزارآلات سرعت بالا و جدید خود را روانه ی بازار کرد و پس از آن دوره جدیدی از پیشرفت را آغاز نمود. با قرار گرفتن محل شرکت سی دی سی در دائگو کره جنوبی، به واسطه ی ظرفیت بالا ، انعطاف پذیری این شهر زمینه ی رقابتی مناسبی برای CDC در میان رقبا در بازار خرید و فروش لوازم پنوماتیکی به وجود آمد که CDC با اقتدار در رتبه های اول کنترل کیفیت و فروش قرار گرفت. محصولاتی که توسط کمپانی CDC تولید می شوند همگی دارای ضمانت های کیفیت و دوام و کارایی می باشند و مشتریان پنیوماتیک با خیالی آسوده از این محصولات استفاده می نمایند. در بازار ایران نیز سال هاست که این ابزراآلات پنوماتیکی مورد استفاده مصرف کنندگان می باشد و همواره رضایت مندی و بازخوردهای مطلوبی را به همراه داشته اند. محصولات پنوماتیک CDC دارای تمام گواهینامه ها و استانداردهای معتبر جهانی اعم از CE و IEC و ISIRI و غیره می باشند و همین عوامل سبب می شود تا ما به عنوان فروشنده پنوماتیک در بازار لاله زار تهران و نماینده کمپانی سی دی سی به راحتی تمام لوازم نیوماتیکی تولید این شرکت را تضمین کنیم و مشتری خود را در کمال آسودگی خاطر از بابت کیفیت و اصالت و دوام محصولات یاری نماییم.

خرید و فروش ابزارهای پنوماتیک CDC

مصرف کنندگان محصولات نیوماتیک با گستره ی وسیع این محصولات آشنایی کافی دارند اما در ادامه به آنها اشاره مختصری خواهیم کرد:

از جمله اتصالات پنوماتیک CDC :

اتصالات مستقیم در انواع مستقیم آلن خور ، تابلویی ، بین راهی ، اتصال مهره ای پلاستیکی

تبدیل های سه راهی و مستقیم

رابط های تابلویی ، زانویی ، مینیاتوری و شلنگ خور

انواع سه راهی Y  و T  ، وسط دنده ، مینیاتوری ، بغل رزوه

زانویی های شیلنگ خور ، تابلویی ، مادگی ، نری ، مهره ای پلاستیکی

چندراهه های تبدیلی

لوله های رابط تبدیلی

و دیگر لوازم و تجهیزات پنوماتیک از جمله :

گان هوا

شیلنگ های آب صابون

کوپلینگ های نری و مادگی در انواع و سایز های مختلف

فلو کنترل ها

شیر های تخلیه در انواع دستی و کشویی و غیره

و پلاگ ها

 

کاربرد اتصالات و لوازم پنوماتیک

تمام اتصالات موجود در دسته بندی پنوماتیک با توجه به نوع و محیط های کاربری آن ها می توانند کاربردهای فراوانی داشته باشند. برای مثال ، برای اتصال بین دو یا چند شلنگ می توان از رابط ها و سه راهی های T سی دی سی استفاده کرد ، گان های هوا که دارای سایز های ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ و ۳۰ سانتیمتری می باشند ، برای دسترسی به محیط های دور از دسترس مورد استفاده قرار می گیرد ، انواع رابط ها که به راحتی در صنایع مختلف می توانند کاربرد داشته باشند و دیگر محصولات پنیوماتیک CDC که می توانید با مراجعه به صفحه محصولات پنیوماتیک یوتاب صنعت از مشخصات و کاربرد های اتصالات و دیگر لوازم اطلاع پیدا کنید . شرکت CDC با توجه به شناخت بازار و نیاز صنایع و مصارف مختلف شروع به تولید اتصالات پنوماتیکی در سایزهای بسیار کوچک و وزن بسیار پایین و ظاهر معقول کرده است و تاکنون نیز در این مسیر موفق بوده است.

 

شرکت یوتاب صنعت ، نمایندگی سی دی سی CDC

به واسطه ی تجربه کاری خود ، یوتاب صنعت اتصالات پنوماتیکی CDC را وارد سبد محصولات خود کرده است و هم اکنون این محصولات در وبسایت یوتاب صنعت موجود می باشند و شما می توانید با مراجعه به صفحه لوازم پنوماتیک ، محصولتان را جستجو کرده و مشخصات فنی و جزئیات قیمت آن ها را به دقت بررسی نمایید و در صورت تمایل به خرید یا از طریق درگاه اقدام نمایید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.