نمایندگی شاکو (shako)

شاکو (shako)

شرکت شاکو

شرکت شاکو در سال 1980 پایه گذاری شد و در حال حاضر تولیدکننده ی پیشتاز در ساخت قطعات پنوماتیکی در تایوان می باشد. با استفاده ی مستمر از فناوری در صنعت پنوماتیک ، شاکو توانسته است موقعیت پیشتاز خود را در تولیدات صنعتی حفظ کند. ماشین های تراش و فرزکاری مورد استفاده شرکت شاکو از برند های معروف و شناخته شده است و همچنین برای بالا بردن کیفیت محصول و افزایش مستمر بهره وری در تولید و تحویل کالا ، تمامی مراحل ساخت و تولید از تهیه مواد اولیه گرفته تا اتمام فرایند تولید و مونتاژ محصول نهایی بصورت اتوماتیک انجام شده و همگی توسط سیستم های کامپیوتری کنترل می شوند.

محصولات برند شاکو

محصولات شاکو شامل واحد مراقبت پنوماتیک دو تکه و سه تکه ، روغن زن پنوماتیک ، فیلتر و رگولاتور پنوماتیک ، شیر برقی پنوماتیک ، شیر پنوماتیک ، سیلندر پنوماتیک ، شیر مکانیکی ، پرس پنوماتیکی و شیر ها و تجهیزات پنوماتیکی مشابه دیگر می باشد. تمام سری محصولات شاکو بطور گسترده در زمینه های اتوماسیون صنعتی ، مونتاژ خودرو ، دارو و ماشین آلات برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

کمپانی شاکو به دلیل استفاده از ابزار آلات مخصوص تست و آزمایش محصولات ، موفق به کسب رتبه دوم آزمایشگاهی در تست مقاومت در برابر فشار و نشت مطابق با استاندارد  ISO/IEC-17025:2005 سال ۲۰۰۷  شد. شرکت شاکو به طور کامل بالاترین استاندارد ها را هنگام معاینه فنی محصولاتش اعمال می نماید ؛ در نتیجه این شرکت کیفیت و دوام و کارایی تک تک محصولات شاکو را ضمانت می کند. در آزمایشگاه های شاکو مواد اولیه ورودی با نمونه استاندارد MIL-STD-105E سطح ۲ بازرسی می شود.

علاوه بر اعمال تمام سیستم های کنترل کیفیت مطابق با استاندارد ISO-9001 ، شرکت شاکو پیشرفته ترین تجهیزات ابزار دقیق از جمله فشارسنج دیجیتال ، برنامه های کامپیوتری ، وسایل سنجش نشت هوا ، جریان و مقاومت در برابر فشار را جهت بازرسی و تست محصولات خود مورد استفاده قرار می دهد. تیم حرفه ای شاکو در سایه ی مطالعات بی وقفه واحد R&D شرکت ، با ارائه ی محصولات با کیفیت تر ، تحویل سریع و خدمات رضایت بخش خود ؛ قصد دارد که برند تجاری خوبی را در بازار جهانی جا بیندازد.

 

 

شرکت یوتاب صنعت ، نمایندگی برند شاکو

لازم به ذکر است که شرکت یوتاب صنعت به عنوان نماینده شرکت شاکو در لاله زار تهران با تضمین صد در صد محصولات پنوماتیک شاکو اقدام به ارائه این محصولات نموده است ، مشتریان عزیز می توانند با کلیک روی منوی بالای همین متن ، وارد صفحه ی محصولات شده و با جستجوی محصول مورد نظر خود ، جهت سفارش یا در صورت وجود هرگونه سوالی در رابطه با محصولات با شماره های مندرج در بالا و پایین صفحه اصلی وبسایت با کارشناسان یوتاب صنعت تماس بگیرند.