نمایندگی الکترو کاوه ( kaveh )

الکترو کاوه ( kaveh )

گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه در سال 1361 با دریافت مجوز وزارت صنایع برای تولید کلید گردان تابلویی تأسیس شد. و در پی آن الکتروکاوه تصمیم به احداث یک کارخانه در شهر صنعتی کاوه گرفت. در سال 1365 پس از احداث ساختمان و نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات با ورود قطعات جهت مونتاژ ، شرکت فعالیت های تولیدی خود را رسماً شروع می نماید. هم اکنون الکتروکاوه با استفاده از تجربه بالای خود در طول این سی سال ، تولیدات خود را با تکنولوژی روز دنیا مطابقت داده و طرح جدیدی از کلیدهای گردان با درجه حفاظت (IP65) و کلیدهای قابل قطع زیر بار دو طرفه 200 تا 630 آمپر در برنامه فعالیت خود قرار داده  است. محصولات الکتروکاوه موفق گردیده است نیاز مصرف کنندگان کلید های تابلویی را در صنایع برق ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، صنایع سیمان ، صنایع فولاد ، صنایع ماشین ابزار ، صنایع خودرویی و ریلی مرتفع نماید. محصولات الکتروکاوه مطابق با استاندارد های بین المللی IEC تولید و عرضه می گردد و دارای تاییدیه های سازمان استاندارد ملی ایران می باشند.  درک نیاز مشتری و توجه به خواسته آن ها و همچنین تلاش شبانه روزی کلیه پرسنل باعث شده که در حال حاضر محصولات الکتروکاوه از بهترین ادوات و تجهیزات الکتریکی در جهان باشند.

از دیرباز تاکنون نام الکتروکاوه همیشه به عنوان نمادی از کیفیت و اعتماد مطرح بوده و اگر امروز خلاقیت و استفاده از تکنولوژی جدید و ماشین آلات و نیروی انسانی توانمند را مزیت اصلی خود می داند این دستاورد حاصل بیش از سه دهه تجربه و تلاش مدیران و کارکنان شرکت و همچنین استفاده از نظرات و ایده های مشتریان و برآورده ساختن نیاز های آنان بوده است. همچنین حضور گسترده در بازار های رقابتی و افزایش سهم بازار را به عنوان استراتژی مهم خود در نظر گرفته است. در دنیای مدرن امروز ، شرکت هایی در تولید و خدمات پیشرو می باشند که هدف اصلی آنها کیفیت ، خلاقیت ، نوآوری و رضایت مشتری می باشد و در تغییرات محیطی و شرایط نامساعد اقتصادی بهترین عملکرد را ارائه می دهند.

 ایجاد زیرساخت سازمانی و فرهنگ مناسب برای خلق سازمانی خلاق و فنی و منطبق بر استاندارد های جهانی و بهره مند از دانش و فناوری های نوین از مهمترین اهداف الکتروکاوه می باشد. گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه در سال 1361 به منظور تولید انواع کلید گردان و سلکتوری در شهر صنعتی کاوه تاسیس و راه اندازی شده است و در تمام این مدت سعی کرده است از راه های مختلف از قبیل مشارکت در تدوین استاندارد های ملی ، عضویت در کمیته های فنی IEC ، دانش فنی لازم را کسب و همچنین از به روز نگه داشتن این اطلاعات اطمینان حاصل نماید. گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه همواره تلاش می کند تا با توسعه تولیدات خود با اولویت رعایت الزامات استاندارد برآورده سازی و انتظارات مشتریان و حضور در بازارهای داخلی و بین المللی و ارائه خدمات پس از فروش مناسب ، نسبت به ارائه محصول با کیفیت و قابل رقابت و ایجاد حس اعتماد در مصرف کنندگان اقدام نماید.

محصولات الکتروکاوه

الکتروکاوه در سال  1375 خط تولید کلیدهای مینیاتوری در کارخانه الکتروکاوه شروع به کار کرد و تولید کلیدهای مینیاتوری از 2 تا 63 آمپر به صورت تک فاز ، تک فاز و نول ، سه فاز و سه فاز و نول را آغاز نمود. از سال 1385 به منظور تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی ، الکتروکاوه تولید تجهیزات برقی خودرو را در برنامه فعالیت های خود قرار داد و تولید انواع رله های DC خودرو های سبک و سنگین را در پیش گرفت. در سال 1370 با تولید کلیه قطعات فلزی و پلاستیکی مورد نیاز به خودکفایی رسیده و به تدریج موفق به تولید انبوه کلیدهای گردان تابلویی از 12  تا 630 آمپر در حالت های مختلف می شود.

از جمله محصولاتی که توسط الکتروکاوه تولید می شوند و در حال حاضر می توانید در وبسایت یوتاب صنعت خریداری نمایید ، کلیدهای مینیاتوری AC و DC در تیپ ها و کلاس های مختلف ، کلید ایزولاتور ، انواع کلید اتوماتیک قابل تنظیم یا فیکس ، کلید گردان و سلکتوری ، انواع کلید محافظ جان یا کلید نشتی جریان ، انواع کنتاکتور ، رله های بی متال ، لامپ LED و شاسی و چراغ سیگنال می باشند که برای خرید هریک شما می توانید به صفحه مربوط به محصول وارد شده و اطلاعات فنی آنها را مطالعه و مقایسه نموده و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید. همچنین می توانید در صورت وجود هرگونه ایراد یا سوالی در خصوص خرید یا مشخصات محصول مورد نظر خود ، با کارشناسان یوتاب صنعت تماس بگیرید.

منبع :

http://electrokaveh.com/