نمایندگی هانیانگ (HANYOUNG)

هانیانگ (HANYOUNG)

 شرکت هانیانگ

شرکت هانیانگ ناکس (Hanyoung Nux) یکی از شناخته شده ترین کمپانی های بزرگ صنعتی و تولیدکننده انواع تجهیزات اتوماسیون و لوازم صنعتی می باشد. شرکت هانیانگ توسط هان یونگ سو در 17 اکتبر سال 1972 در شهر اینچئون (Incheon) کره جنوبی خود را با نام هانیانگ الکترونیک معرفی نمود. هانیانگ در سال 1987 به عنوان شرکت کنترل کیفیت انتخاب شد و با گذشت تنها چند سال به سرعت توانست با ارائه محصولات با کیفیت توجه جهانیان را به خود جلب نماید. تا جایی که هم اکنون برند هانیانگ از معروف ترین برندهای اتوماسیون صنعتی در جهان می باشد.

 

نمایندگی هانیانگ ناکس

شرکت هانیانگ ناکس به زودی شعب خود را ابتدا در سرتاسر کره جنوبی اعم از شهرهایی چون جونگرو ، بوسان ، دائکو ، گورو ، چئونان و... افتتاح نمود و سپس با رشد چشمگیر فروش محصولاتش ، کارخانه خود را گسترش داده و در کشورهایی چون چین ، اندونزی و ویتنام نیز اقدام به تاسیس کارخانه نمود. شرکت هانیانگ ناکس به زودی در سراسر جهان اعم از اروپا ، آمریکای جنوبی ، آفریقا و آسیا نمایندگی دریافت کرد.


گواهینامه های شرکت هانیانگ

کیفیت بالای محصولات هانیانگ و استفاده از تکنولوژی های روز در تولید ، زمینه دریافت افتخارات فراوان را برای شرکت هانیانگ فراهم آورد. تمام محصولات هانیانگ دارای گواهینامه های CE  ، UL ، ISO 17025 و ISO 9001 می باشند. همچنین شرکت هانیانگ موفق به کسب نشان NT یا New Technology به دلیل استفاده از تکنولوژی های نو در محصولاتی از قبیل حرارت سنج هانیانگ ، تایمر و کانتر هانیانگ شد. در نهایت در سال 2006 نیز با معرفی محصولات جدید تولید شده خود موفق به ثبت اختراع و کسب گواهینامه NEP یا New Product شد.

محصولات هانیانگ

محصولات تولید شده شرکت هانیانگ طیف وسیعی از تجهیزات اتوماسیون صنعتی را در بر می گیرد که این روزها در هر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات به شرح زیر می باشند :


 ترموستات هانیانگ 

ترموستات هانیانگ (ترموستات هانیانگ یا حرارت سنج هانیانگ) که جهت اندازه گیری کیمیت های فیزیکی نظیر رطوبت و دما در محیط هایی چون گلخانه ها و مکان های پرورش دام و طیور و سیستم های کنترل دمای آب استخر و جکوزی و موارد مشابه به کار می روند که با توجه به نوع کاربری آن ها در مدل ها و سایز های مختلفی تولید شده اند.


 انکودر هانیانگ 

انکودر هانیانگ (اینکودر هانیانگ) های چرخشی یا دورانی که براساس تعداد پالس های مختلف دسته بندی شده اند. انکودر های چرخشی به دو دسته ی شفت دار و هالو شفت تقسیم می شوند. انکودر های چرخشی هانیانگ جهت سنجش موقعیت و زاویه به کار می روند از پارامتر های بسیار مهم در انکودر ها حفظ دقت در سرعت های بالا ، تحمل حرارتی ، شوک های الکترونیکی و تنظیم درجه پالس مطابق با استانداردهای روز اروپا و آمریکا را می توان نام برد.


 سنسور القایی و خازنی هانیانگ

سنسور القایی و خازنی هانیانگ که در نوع شیلد دار و بدون شیلد تولید شده اند ، تحرکات محیط پیرامون خود را به ابزارهای کنترلی ارسال می نمایند. سنسور های القایی و خازنی با توجه به نوع کاربری آنها انواع مختلفی دارند که دسته بندی آنها از نظر تفاوت در فاصله سنس (میزان حساسیت سنسور) ، قطر سنسور و نوع خروجی ارسالی از سنسور صورت می پذیرد.


 لیمیت سوئیچ و میکروسوئیچ هانیانگ

لیمیت سوئیچ و میکروسوئیچ هانیانگ که در چهار دسته غلطکی ، پیستونی ، اهرمی و فنری دسته بندی شده و موجود می باشند. از جمله کاربرد های لیمیت سوئیچ ها می توان کنترل حرکت نقاله در ماشین آلات اتوماتیک اشاره نمود.


رله حالت جامد یا رله SSR هانیانگ 

رله حالت جامد یا رله SSR هانیانگ که در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید شده اند و هیچ گونه قطعه متحرکی در این رله های دیده نمی شود اما همچون دیگر انواع رله ها کاربرد آن ها در قطع و وصل کردن مدار می باشد از این رو در صنعت ماشین آلات و ابزارهایی که قطع و وصل به موقع در آن ها بسیار حیاتی می باشد مورد استفاده قرار می گیرند.


 پنل متر و پالس متر هانیانگ

پنل متر و پالس متر هانیانگ. پنل متر ابزاری است که اطلاعات را از سیگنال ورودی دریافت کرده و آن را نمایش می دهد. از پنل متر در صنعت ماشین سازی جهات نمایش میزان سوخت ، سرعت و ... ، در هواپیما جهت نمایش میزان ارتفاع و سرعت و همچنین در منازل در داخل مایکروویو جهت نمایش زمان و حرارت، در رادیو و تلویزیون و غیره استفاده می شود. پالس متر ابزاری جهت اندازه گیری دور در دقیقه و سرعت چرخش به کار می رود.


 کنترل کننده توان تریستوری هانیانگ

کنترل کننده توان تریستوری TPR یا پاور رگولاتور هانیانگ که کنترل توان خروجی را با استفاده از دو روش تثبیت جریان-تغییر ولتاژ و تثبیت ولتاژ-تغییر جریان انجام می دهند. پاور رگولاتور ها در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید شده اند.


کانتر و تایمر هانیانگ

کانتر و تایمر هانیانگ. کانتر ها تعداد تکرار و میزان سرعت چرخش را براساس دور در زمان که می تواند ثانیه ، دقیقه یا ساعت باشد اندازه می گیرند. تایمر ها در دو نوع آنالوگ و دیجیتال موجود می باشند.


 کنترل سوئیچ هانیانگ

کنترل سوئیچ هانیانگ  شامل محصولاتی از قبیل شاسی جرثقیل ، جوی استیک ، شاسی و سیگنال های رنگی و گردان های یکطرفه و دو طرفه و غیره می باشند که وظیفه کنترل وضعیت روشن یا خاموش کردن دستگاه ها را برعهده دارند.


 لوازم جانبی اتوماسیون هانیانگ

لوازم جانبی اتوماسیون هانیانگ که چراغ هشدار ، چراغ گردان و انواع مختلف پدال را در بر می گیرد که کاربرد آن ها در دستگه ها و ماشین آلات صنعتی  موجب افزایش ایمنی و بهبود عملکرد می شود.


شرکت یوتاب صنعت ، نماینده برند هانیانگ

یوتاب صنعت مفتخر است که به عنوان نماینده هانیانگ در لاله زار تهران و ارائه محصولات اورجینال ، سعی در مرتفع نمودن نیاز مشتریان عزیز در صنایع مختلف دارد. شما می توانید جهت اطلاع از مشخصات فنی محصولات هانیانگ از منوی فوق در همین صفحه وارد صفحه محصولات هانیانگ شده و با توجه به نیاز خود محصول مورد نظرتان را جستجو کنید.