کلید اتوماتیک فیکس ۵۰ آمپر NM1_63H/3300_50A چینت (CHINT)

۲۷۰,۰۰۰ تومان
موجود میباشد
شماره سریال
NM1_63H/3300_50A
برند
Chint

کلیدهای اتوماتیک یا کمپکت در دو نوع کلید اتوماتیک قابل تنظیم و کلید اتوماتیک فیکس یا غیر قابل تنظیم تولید شده اند که این دو از لحاظ ظاهری تقریبا شبیه هم می باشند و از لحاظ عملکرد تفاوت هایی باهم دارند. کلید اتوماتیک ۵۰ آمپرفیکس NM1_63H/3300_50A از جمله کلیدهای اتوماتیک فیکس و غیرقابل تنظیم چینت می باشد که مانند تمام کلیدهای اتوماتیک دارای پل ، دسته و رله هستند و رله آنها از نوع حرارتی-مغناطیسی می باشد. خرید کلید اتوماتیک فیکس که از جمله جنس های پایه و اکونومی بازار می باشد ، بسیار مقرون به صرفه است.

در رله های حرارتی-مغناطیسی ، اضافه بار توسط بی متال و اتصال کوتاه با استفاده از صفحات مغناطیسی حفاظت می شود. از جمله معایب کلیدهای اتوماتیکی که از رله های حرارتی-مغناطیسی استفاده می نمایند ، تریپ و قطعی آنها در دمای بالاست. بطور مثال در شهرهایی که دمای آنها بالای ۴۵ یا ۵۰ درجه است زودتر تریپ می دهد. و عکس این قضیه هم ممکن است اتفاق بیفتد ، یعنی در دماهای خیلی پایین ، زیر ۱۰ درجه ، دیرتر قطع شود.

کلید اتوماتیک ۵۰ آمپرفیکس در اتاق کلید یا آمپر فرم ۶۳ قرار دارد و جریان آن ۵۰ آمپر می باشد. از آنجایی که این کلید یک کلید اتوماتیک فیکس است ، غیر قابل تنظیم می باشد و در صورتی که جریان بیش از ۵۰ آمپر از آن عبور کند قطع می شود. قدرت قطع سرویس یا Ics کلید اتوماتیک فیکس حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد قدرت قطع نهایی یا Icu می باشد.

ارسال بموقع

ارسال و بسته بندی محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن

امکان بازگشت کالا

در صورت ایراد فنی در تمامی محصولات ضمانت بازگشت کالا وجود دارد

ضمانت اصل بودن محصولات

وبسایت یوتاب صنعت اصل بودن و کیفیت محصولات را ضمانت میکند

کلید اتوماتیک ۵۰ آمپرفیکس NM1_63H/3300_50A چینت (CHINT)مدل NM1_63H/3300_50A
شدت جریان ۶۳ آمپر
ولتاژ عایق ۵۰۰ ولت
ولتاژ مقاومت ضربه ۶ کیلو ولت
ولتاژ عملکردی ۴۱۵ ولت
فاصله قوس =< ۵۰ میلی متر
جزئیات
کشور سازنده چین
برند Chint
Write Your Own Review
نظر خود را در مورد این محصول ثبت کنید :کلید اتوماتیک فیکس ۵۰ آمپر NM1_63H/3300_50A چینت (CHINT)
امتیاز دهی به محصول :

نظرات خود را با ما در میان بگذارید