کنترلر دما NX4-00 هانیانگ سری (HANYOUNG)

۱,۱۷۶,۰۰۰ تومان
موجود میباشد
شماره سریال
NX4-00
برند
hanyoung

کنترلر دمای هانیانگ سری NX از جمله کنترلر های پیشرفته شرکت هانیانگ کره جنوبی است که قابلیت های متفاوتی از قبیل موارد زیر را داراست: تابع کنترل شیب، منطق فازی، ورودی چندگانه، تنظیم خودکار PID، قابلیت فعالسازی ۳ نقطه تنظیم مختلف (SV) توسط ورودی های دیجیتال، قابلیت کنترل گرمایش و سرمایش بصورت همزمان، اخطار یا آلارم قطع المنت HBA، Auto Tuning، قابلیت پیش تنظیم (ولتاژ / جریان)، قابلیت تنظیم Zone PID، خروجی SSR، ورودی و خروجی یونیورسال، خروجیRetransmission ، دارای حفاظت IP65 (مقاوم در برابر گرد و غبار و اسپری آب) و همچنین درگاه ارتباطی Modbus RS485/422 جهت اتصال به کامپیوتر که به این ترتیب کاربر به راحتی خواهد توانست ورودی و خروجی و وضعیت کنترلر را مشاهده و کنترل نماید.

ارسال بموقع

ارسال و بسته بندی محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن

امکان بازگشت کالا

در صورت ایراد فنی در تمامی محصولات ضمانت بازگشت کالا وجود دارد

ضمانت اصل بودن محصولات

وبسایت یوتاب صنعت اصل بودن و کیفیت محصولات را ضمانت میکندمدل NX4-00
سنسور ورودی Multi Input 1 *
عملکرد فازی/ PID ناحیه ای/ PID گروهی / تنظیم اتوماتیک / ۲ خروجی آلارم / خروجی-ورودی عمومی / قابلیت دریافت فرمان از کنتاکت خارجی/ امکان محدودسازی خروجی/ حفاظت: IP65/ فیلتر ورودی: OFF, ۱~۱۲۰ s
ابعاد(WxHxD) ۱۰۰ × ۴۸ × ۴۸
حداکثر تلورانس مجاز ولتاژ ورودی برای ترموکوپل و RTD و ورودی ولتاژ میلی ولت : -+۱۰ ولت و برای ورودی در حد ولت : -+۲۰ ولت
دقت +- ۰.۵% F.S
تلورانس جبران سازی دمای نقطه اتصال ۱.۵ درجه سانتیگراد(۱۵~۳۵ درجه سانتیگراد) ، ۲.۰ سانتیگراد (۰~۵۰ درجه سانتیگراد)
نوع کنترل استاندارد
حداکثر مقاومت سیم متصل به RTD RTD: حداکثر ۱۰ اهم (توجه: مقاومت هادی یکسان بین سه سیم)
مقاومت ورودی ترموکوپل : حداکثر ۲۵۰ اهم و ولتاژ: حداکثر ۲ کیلو اهم

* Multi Input 1
TC : K , J , E , T , R , B , S , L , N , U , W , PL II
RTD : PT100 , KPT100
Voltage : 0-5 v / 1-5 v / 0-10 v
Current : 4-20 mAهشدار :

در هنگام سیم کشی از یک مدار حفاظتی خارجی استفاده کنید. در غیر اینصورت هرگونه اشکال در سیم های سنسور (کنترل) ممکن است مشکلات جدی ایجاد نماید. این وسیله قابلیت سوئیچ بین Power و Fuse را ندارد، لذا در صورت نیاز آنها را تنظیم کنید. (Fuse: 250V , 0.5A) برای جلوگیری از آسیب ها و مشکلات، ولتاژ اسمی معین را استفاده کنید. جهت پیشگیری از شوک های الکتریکی یا آسیب، تا زمانی که سیم کشی کامل شود این کنترلر را روشن نکنید. از استفاده در مکان هایی که در معرض نشت یا انفجار گاز هستند اکیدا خودداری کنید. جهت پیشگیری از سوء عملکرد این کنترلر دما ، شوک الکتریکی یا احتراق، از دست زدن به ترمینال های این کنترلر دما خودداری نمایید. پیش از نصب یا جداسازی دستگاه را خاموش کنید. *در شرایط استفاده صحیح این دستگاه شامل یک سال گارانتی می باشد.

در شرایط زیر از کنترلر دمای هانیانگ سری NX استفاده نکنید:

دمای محیط ۰ – ۵۰ درجه سانتیگراد رطوبت محیط ۲۰ - ۹۰ % RH در مکان هایی که دما بطور ناگهانی تغییر می کند یا دچار انجماد می شود. در مکان هایی که در معرض گازهای قابل احتراق یا قابل انفجار قرار بگیرد. احتمال لرزه و ضربه وجود داشته باشد. مکان هایی که در معرض آب ، روغن ، مواد شیمیایی ، بخار و یا نور خورشید باشد. مکان هایی که در معرض غبار ، نمک و یا آهن باشد. مکان هایی که اختلالات القایی ، نویز های مغناطیسی و یا الکتریسیته ساکن وجود داشته باشد.

نصب کنترلر دمای هانیانگ سری NX : برای نصب NX9 , NX2 , NX3 قلاب ها (۲ عدد) با استفاده از پیچ گوشتی آنها را ثابت کنید. گشتاور ثابت تقریباN.cm 14.7 است (1.5 kg.cm) ، جنس قلاب NX1 ، NX4 پلاستیک می باشد. از کابل جبران ساز ترموکوپل استفاده کنید. برای مدل RTD از کابلی با مقاومت سیم کم و بدون اختلاف مقاومت استفاده کنید. برای اجتناب از نویز القا شده ناشی از سیم های ورودی ، آنها را از Power و سیم های خروجی جدا کنید. سیم های ورودی را از سیم های خروجی دور کنید و برای اتصال به زمین از سیم های شیلددار استفاده نمایید.

در صورتی که سیم کشی دارای نویز بود ، اگر هادی ها به خروجی بار متصل باشند(مانند خروجی کنتاکت رله) یک جرقه گیر به قسمت هادی کویل نصب کنید. زمانی که منبع تغذیه نویز زیادی داشته باشد ، از یک مبدل عایق به همراه فیلتر نویز استفاده کنید. فیلتر نویز باید روی پنلی که به زمین وصل شده متصل شود و سیم کشی بین خروجی فیلتر نویز و ترمینال های توان دستگاه باید کوتاه باشد. استفاده از کابل تابیده برای منبع تغذیه در برابر نویز بسیار موثر است.

نحوه عملکرد دستگاه:

1- Process value (PV) : مقدار دمای فرایند را نمایش می دهد. 2- Set value (SV) : مقدار تنظیم شده، پیام و پارامتر را نمایش می دهد. 3- 4- Set value display indicator : زمانی که SV2 یا SV3 نمایش داده می شوند چراغ روشن می شود. 5- Output indicator : زمانی که کنترل خروجی ON باشد چراغ روشن می شود. 6- Auto Tuning indicator : زمانی که تیونینگ انجام می شود ، چشمک می زند. 7- Alarm 1 indicator : زمانی که آلارم ۱ عمل می کند روشن می شود. 8- Alarm 2 indicator : زمانی که آلارم ۲ عمل می کند روشن می شود.

کلیدها :

9- برای تغییر وضعیت از حالت عمل به حالت تنظیم ، انتخاب پارامترها و برای تعریف set-value استفاده می شود. با فشار دادن این کلید به مدت ۳ ثانیه حالت تنظیم ، مقدار تنظیمی و process-value را مشاهده کنید. 10- برای جابجایی بین ارقام استفاده می شود. 11- برای کاهش مقدار set-value و برای جابجا شدن بین حالت های تنظیم. 12- برای افزایش مقدار set-value و برای جابجا شدن بین حالت های تنظیم.

جزئیات
برند hanyoung
مدل ترموکنترلر NX
ولتاژ تغذیه 100-240VAC or 24AC or 24DC
ابعاد 48*48*100
نوع خروجی اصلی رله + SSR
نوع خروجی آلارم رله
نوع سنسور ورودی ورودی چندگانه
نوع عملکرد خروجی (Heating / Cooling) H
روش کنترل Fuzzy/PID
Write Your Own Review
نظر خود را در مورد این محصول ثبت کنید :کنترلر دما NX4-00 هانیانگ سری (HANYOUNG)
امتیاز دهی به محصول :

نظرات خود را با ما در میان بگذارید