شرایط بازگشت کالا در یوتاب صنعت

در چه شرایطی میتوانیم کالای خریداری شده از یوتاب صنعت را بازگردانیم ؟‌

در مجموعه ی یوتاب صنعت رضایت مندی وآسودگی خاطر مشتری در اولویت بوده و همواره در تلاشیم مشتریانمان رادر راستای اصل مشتری مداری کمک کنیم تا کالا های خریداری شده از یوتاب صنعت در شرایط مطلوب تحویل مشتری شود .

تمامی کالاهایی که در وبسایت یوتاب صنعت ارائه میشوند و دارای گارانتی هستند شامل هفت روز مهلت تست و بازگشت نمیشوند .

گروه سیم و کابل مجموعه ی یوتاب صنعت به علت برش خوردن و آماده سازی محصول به درخواست مشتری میباشد شامل 7 روز ضمانت بازگشت و گارانتی محصول نمیشوند .

شرایط بازگرداندن کالا واستفاده از 7 روز ضمانت بازگشت :

     1- به دلیل اینکه تمام کالا قبل از بسته بندی و ارسال برای مشتری تست میشوند در نتیجه کالای دارای ایراد فنی برای مشتری ارسال نمیگردد و اما اگر جنسی از لحاظ ضربه خوردگی و ظاهری دارای ایراد باشد حداکثر تا 7 روز بعد از تحویل باید به یوتاب صنعت اطلاع داده شود .

     2- لازم است جعبه و بسته بندی محصول تا پایان 7 روز نگهداری شود .

     3- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه یا کارتن آن به یوتاب صنعت بازگردانده شود .

     4- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته بندی یا جعبه کالا یا مخدوش کردن و پاره کردن کارتن یا جعبه کالا امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .

     5- اگر کالا ی خریداری شده از نظر ظاهری یا مشخصات فنی داخل سایت مغایرت داشته باشد باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا به مجموعه یوتاب صنعت اطلاع داده شود .

     6- در صورت مغایرت کالا با اطلاعات داخل وبسایت در صورت استفاده کردن از محصول یا مخدوش یا پاره شدن جعبه یا کارتن کالا شامل 7 روز ضمانت بازگشت نمی شود .

     7 – عکس محصولات داخل وبسایت جهت کمک به خرید مشتریست که امکان دارد در جزئیات آن با کالا مغایر باشد ملاک وجود مغایرت مشخصات فنی کالا ومشخصات درج شده در وبسایت یوتاب صنعت میباشد .

     8- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون بازکردن بسته بندی کالا امکان پذیر باشد رسیدگی به درخواست مشتری در صورت ممکن است که کالا از حالت اولیه خود و بسته بندی اصلی خارج شده باشد .

     9- آسیب یا ایراد فنی کالا باید ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا به یوتاب صنعت اطلاع داده شود .

     10- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود در صورتی امکان پزیر میباشد که بسته بندی کالا باز نشده باشد و هرگونه دخل و تصرف ، بازکردن بسته بندی اولیه ، پلمپ و یا برچسب ها و حتی نایلون وکیوم یا شرینگ امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد .

     11- از آنجا که یوتاب صنعت یک وبسایت خرده فروشی لوازم صنعتی میباشد حق استرداد فقط به مشتریان یا همان مصرف کننده تعلق میگیرد (سفارش یک کالا به تعداد مغایر شرایط مصرف کننده میباشد و شامل حق استرداد نمیگرد )‌

     12 – اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود باید حداکثر ظرف 7 روز به یوتاب صنعت اطلاع داده شود . در این صورت با استناد به بند 10 بازگرداندن کالا پس از تایید کارشناس یوتاب صنعت امکان پذیر میباشد (کالا باز نشده باشد – در شرایط پلمپ اولیه باشد – به همراه ملزومات و متعلقات آن ارسال گردد ). 

لازم به ذکر است گروه محصولات سیم و کابل از تمام موارد بالا مستثنی بوده و شامل موارد ‌‌‌ذکرشده و شامل ضمانت بازگشت و گارانتی نمیباشد .