شرایط ضمانت کالا

لطفا برای اطلاع از شرایط ضمانت اجناس متن زیر را مطالعه فرمایید .

گارانتی صریح عموماً ضمانتی است از طرف فروشنده محصول که در آن میزان کیفیت یا عملکرد آن محصول تضمین شده و مشخص شده تحت چه شرایطی آن کالا می‌تواند بازگشت داده شده، تعویض یا تعمیر شود.

معمولاً این تضمین به عنوان فرم مخصوصی تحت عنوان وارانتی همراه با محصول خریداری شده تحویل داده می شود. البته در برخی موارد طبق قانون، گارانتی بر حسب ادعای کارخانه سازنده در مورد محصول آن قرار داده می شود، مانند ادعاهایی که در تبلیغات تلویزیونی برای معرفی محصول مطرح می‌شوند و باید این ادعاها کاملاً مطابق کالای ارائه شده در بازار باشند.

معمولاً سند گارانتی به خریدار این تضمین را می‌دهد که محصول خریداری شده کیفیت خوبی داشته و کمبودی از نظر «مواد سازنده و طرز کار» نخواهد داشت. می‌توان برای خدمات نیز گارانتی صادر کرد. برای مثال تعمیرگاه ماشین ضمانت می کند تا ۹۰ روز بعد از خرید آن، گارانتی تعمیر خواهد داشت.

گارانتی تصریحی می‌تواند به صورت لفظی و کتبی داده شود. در آمریکا فروشنده می‌تواند از جمله خاصی برای تبلیغ کالای خود استفاده کند که معمولاً از آن به عنوان تبلیغات پر سر و صدا یا غلو یاد می‌شود و خریدار تنها نمی‌تواند مبنای خرید کالا را بر پایه آن بگذارد.

برای مثال «این چاقوی پوست کن بهترین چاقوی روی زمین است» مسلماً تنها یک غلو است و در عوض جمله‌ای مانند «این چاقوی پوست کن هرگز به تیز کردن نیاز نخواهد داشت» نوعی گارانتی تصریحی است که تا زمانی که از آن برای کار دیگری استفاده نشود، نیازی به تیز کردن نخواهد داشت. در برخی کشورهای دیگر (مانند انگلستان، کانادا و تایوان) قوانین حمایت از مصرف‌ کنندهوجود دارند که مانع تبلیغات با واژه‌های غیرواقعی یا غیرقابل اثبات برای معرفی کالا می‌شوند. برخی نیز با سوء استفاده از نام تجاری معروف دیگری گارانتی تصریحی صادر می‌کنند، که به آن «به نام دیگری معامله کردن» می‌گویند؛ در این حالت منبع و کیفیت کالا به درستی معرفی نشده است ضمانت سیم و کابل در یوتاب صنعت :

در زمینه ی سیم و کابل  وبسایت یوتاب صنعت  با داشتن ارتباطات مناسب با کارخانجات  مطرح در زمینه ی سیم و کابل همانند سیم و کابل همدان ، سیم و کابل خراسان ، سیم و کابل یزد و . .. میتواند این  ادعا را داشته باشد که در طی سابقه ی زیادی که در زمینه ی سیم و کابل فعالیت میکند معمولا بازگشت یا نارضایتی خاصی از جانب مشتریان محترم دریافت نکرده است .

 همچنین مشاوران فروش با تجربه ی فراوان در زمینه ی سیم و کابل در یوتاب صنعت آماده ی ارائه انواع مشاوره های تخصصی از مرحله ی انتخاب تا تحویل در محل مورد نظر شما در کنار شما هستند 

  ضمانت هیدرولیک، پنوماتیک ، اتوماسیون صنعتی در یوتاب صنعت

در این زمینه ها یوتاب صنعت به علت داشتن ارتباطات قوی با برند های مطرح بسته  به نوع محصول ضمانت های یک ساله به بالا را به شما کاربران محترم یوتاب صنعت ارائه میکند . 

شما عزیزان میتوانید شرایط کلی ضمانت اجناس را در قسمت محصولات وبسایت مطالعه بفرمایید یا در صورت ابهام با کارشناسان یوتاب صنعت در ارتباط باشید .