امنیت اطلاعات مشتریان

 یوتاب صنعت درمورد امنیت اطلاعات مشتریان خود چه سیاستی را در پیش گرفته است؟

برای استفاده از امکانات وبسایت یوتاب صنعت ، شما ملزم به ساخت حساب کاربری نمی باشید ، ولی جهت استفاده از خدمات مشتریان یوتاب صنعت و خرید ، با ایجاد حساب کاربری می توانید از خدمات یوتاب صنعت بهره مند گردید. یوتاب صنعت برای قدردانی از خرید مشتریان خود ، تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته است که می توانید پس از ثبت نام در وبسایت ما و در خریدهای مجدد از این تخفیف ها بهره مند شوید. همچنین عضو خبرنامه ی یوتاب صنعت شده و از اخبار جدید در خصوص بالا یا پایین رفتن قیمت مواد اولیه و سیاست های جدید کارخانه ها و کمپانی های صنعتی باخبر شده و از تخفیفات کالاهای موجود در وبسایت یوتاب صنعت آگاه شوید. یوتاب صنعت برای آسایش بیشتر مشتریان امکان ثبت نام را برای مشتریان خود فراهم کرده ، با این وجود مراجعین وبسایت هنوز هم می توانید بدون ثبت نام در وبسایت محصولات مورد نیاز خود را انتخاب نموده و در لیست علاقه مندی هایشان قرار دهند و یا می توانید چند محصول مشابه را با یکدیگر مقایسه نمایند. اما برای برخورداری از تخفیفات و عضویت در خبرنامه ویژه یوتاب صنعت لازم است عضو وبسایت شوید. ضمنا با عضویت در وبسایت یوتاب صنعت می توانید لیست محصولات خود را ذخیره نموده و درصورت خرید مجدد از این لیست استفاده نمایید.

معمولا اضافه شدن امکانات بعضا مخاطراتی را به همراه دارد که امکان ثبت نام مشتریان در وبسایت یوتاب صنعت هم از این قاعده مستثنی نبوده است ؛ امنیت اطلاعات عبارت است از هرگونه استفاده ی سوء از اطلاعات ثبت شده اعم از تغییر و دستکاری ، افشاء، نسخه برداری و ضبط غیرقانونی.  این روزها با افزایش خریدهای اینترنتی ، نگرانی درباره امنیت اطلاعات ، علی الخصوص اطلاعات هویتی و کارت های اعتباری اشخاص و شرکت ها نیز افزایش یافته است. از این رو فروشگاه های اینترنتی مجاب هستند که سیاست های امنیتی خود را کاملا شفاف با کاربران خود در میان بگذارند و آن ها را از امنیت اطلاعات شخصی و بانکیشان مطمئن سازند. مدیریت یوتاب صنعت این اطمینان خاطر را به مشتریان خود می دهد که با وجود ثبت نام و افزودن اطلاعات خود در وبسایت ، این اطلاعات به صورت کاملا محرمانه نزد مدیریت وبسایت محفوظ است و هیچگونه سوء استفاده ای از اطلاعات وارد شده مشتریان گرامی صورت نخواهد گرفت.

 ضمن این که یوتاب صنعت با استفاده از درگاه های بانکی مطمئن (درگاه بانک ملت) این اطمینان را می دهد که تحت هیچ شرایطی اطلاعات بانکی مشتریان این وبسایت به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی فاش نخواهد شد و مشتریان یوتاب صنعت می توانند با آسودگی خاطر اقدام به خرید آنلاین نمایند.

 

امنیت اطلاعات مشتریان در یوتاب صنعت