شرایط بازگشت کالا

در چه شرایطی می توان کالای خریداری شده از یوتاب صنعت را تعویض کرده یا بازگرداند؟

رضایت مندی و آسودگی خاطر مشتریان از جمله اولویت های مهم مجموعه یوتاب صنعت می باشد. لذا یوتاب صنعت همواره کوشیده است تا با فراهم آوردن فضای مناسب جهت خرید و با تکیه بر اصل مشتری مداری ، مدیریت کند تا کالاهای خریداری شده از یوتاب صنعت در شرایط ایده آل و مطلوب تحویل مشتری گردد. با این حال جهت رضایت حال مشتریان عزیز و ایجاد تجربه خوشایند از خرید آنلاین برای آنها یوتاب صنعت شرایطی را در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند تحت شرایط خاصی کالای خریداری شده ی خود را به شرکت بازگردانند. تمامی کالاهای موجود در فروشگاه آنلاین یوتاب صنعت دارای گارانتی بازگشت می باشند و شامل مهلت تست و بازگشت هفت روزه می شوند.

*** البته لازم به ذکر است که محصولات گروه سیم و کابل از این گارانتی مستثنی بوده و به دلیل نوع خرید و فروش سیم و کابل (برش و آماده سازی به درخواست مشتری) امکان بازگشت یا تعویض آن ها وجود ندارد. لذا از مشتریان عزیزی که قصد خرید سیم و کابل را دارند خواهشمندیم پیش از اقدام به خرید نوع سیم یا کابل مورد نظر خود را به دقت مشخص کرده و از متراژ دقیق آن اطمینان حاصل نمایند. برای مشاوره و راهنمایی در انتخاب بهترین نوع سیم و کابل با کارشناسان یوتاب صنعت تماس بگیرید.

 

شرایط بازگشت :

۱-     تمام کالاها قبل از گذراندن مراحل بسته بندی و ارسال توسط تیم کنترل یوتاب صنعت تست می شوند. در نتیجه ، کالای دارای ایراد فنی به هیچ عنوان برای مشتری ارسال نمی گردد. با این حال اگر کالایی از لحاظ ظاهری ایراد داشت یا آثاری از ضربه خوردگی روی آن مشهود بود تا هفت روز پس از خرید ، می توانید با یوتاب صنعت تماس بگیرید و کالای دارای ایراد را پست نمایید تا توسط کارشناسان فنی یوتاب صنعت بررسی شود. پس از بررسی محصول در صورتی که ادعای مشتری صحیح بوده و محصول دچار ایراد بوده باشد ، کالا را تعویض نموده و برای مشتری ارسال می نماییم.

۲-     استفاده از سرویس تعویض یا بازگشت تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول داخل جعبه و به همراه متعلقات به شرکت ارسال گردد. لذا از مشتریان گرامی خواهشمندیم ، جعبه و بسته بندی محصولات را تا پایان هفت روز نزد خود نگهدارند و از دور انداختن آن جدا خودداری نمایند.

۳-     برچسب زدن روی محصول یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته بندی یا جعبه محصول یا مخدوش  و پاره کردن جعبه محصول امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

۴-     در صورتی که کالای ارسال شده با مشخصات فنی داخل وبسایت مغایرت داشته باشد ، حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا مهلت دارید تا به کارشناسان یوتاب صنعت اطلاع دهید.

۵-     اگر بسته بندی کالا به هر دلیل باز شده باشد و در صورت استفاده کردن از محصول امکان بازگشت کالا از بین می رود و شامل گارانتی نمی باشد.

۶-     توجه داشته باشید که عکس محصولات داخل وبسایت جهت کمک به خرید مشتری بوده و امکان دارد در جزئیات با کالای ارسالی مغایرت داشته باشد. ملاک وجود مغایرت ، مشخصات فنی و اطلاعات محصولی داخل وبسایت می باشد.

۷-     در صورتی که امکان تشخیص مغایرت کالا بدون باز کردن بسته بندی وجود داشته باشد ، رسیدگی به در خواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اولیه و ارسال شده خود خارج نشده باشد و کاملا داخل بسته بندی باشد.

۸-     کالای فروخته شده تنها در صورتی عودت داده می شود که مشخصات کالای ارسالی با سفارش مشتری مغایرت داشته باشد.

۹-     هرگونه دخل و تصرف ، باز کردن بسته بندی اولیه ، پلمپ و یا برچسب ها و حتی نایلون وکیوم یا شرینگ امکان مرجوع کردن کالا را از بین خواهد برد.

۱۰-  در صورتی که مشتری پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود باید حداکثر تا 24 ساعت به یوتاب صنعت اطلاع داده شود. در این صورت با استناد به بند های ۸ و ۹ ، بازگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان یوتاب صنعت امکان پذیر می باشد. (کالا باز نشده باشد - در شرایط اولیه خود و بصورت پلمپ باشد – به همراه ملزومات و متعلقات آن ارسال گردد).

 

*** مجددا تاکید می شود که محصولات گروه سیم و کابل هیچگونه گارانتی بازگشتی نداشته و امکان مرجوعی آنها تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.