شرايط ضمانت کالا

لطفا برای اطلاع از شرایط ضمانت اجناس متن زیر را مطالعه فرمایید 
 

گارانتی چیست؟

بطور کلی گارانتی ضمانتی است از طرف فروشنده کالا ، که در آن میزان کیفیت یا عملکرد آن محصول تضمین شده و مشخص شده تحت چه شرایطی آن کالا می‌تواند بازگشت داده شود و یا تعویض و تعمیر گردد. معمولا این تضمین به صورت فرم مخصوصی تحت عنوان وارانتی همراه با محصول خریداری شده تحویل خریدار می گردد. البته در برخی موارد طبق قانون، گارانتی بر حسب ادعای کارخانه سازنده در مورد محصول آن قرار داده می شود، مانند ادعاهایی که در تبلیغات تلویزیونی برای معرفی محصول مطرح می‌شوند و باید این ادعاها کاملاً مطابق کالای ارائه شده در بازار باشند. سند گارانتی به خریدار این تضمین را می‌دهد که محصول خریداری شده کیفیت خوبی داشته و کمبودی از نظر «مواد سازنده و نحوه عملکرد» نخواهد داشت. در کنار خود محصول ، برای خدمات نیز می‌توان گارانتی صادر نمود. به این صورت که پس از خرید کالایی ، در طول مدت معینی که در متن ضمانت نامه به آن اشاره می شود ، در صورتی که کالای مورد نظر نیاز به تعمیر داشته باشد یا ایرادی از لحاظ ظاهر یا عملکرد داشته باشد ؛ می توانید کالا را به همراه فرم گارانتی به شرکت مربوطه ارسال نموده و از خدمات گارانتی کالا استفاده نمایند. گارانتی تصریحی می‌تواند به صورت لفظی و کتبی داده شود. در برخی از موارد مشاهده شده است که برخی از شرکت ها نیز با سوء استفاده از نام تجاری معروف دیگری گارانتی تصریحی صادر می‌کنند، که به آن «به نام دیگری معامله کردن» می‌گویند؛ در این حالت منبع و کیفیت کالا به درستی معرفی نشده است و غیر قانونی می باشد. خریداران گرامی باید به نوع گارانتی دریافت شده ی خود توجه داشته باشند.

 

آیا یوتاب صنعت محصولات موجود در وبسایت خود را ضمانت می نماید؟

یوتاب صنعت به عنوان یک فروشگاه اینترنتی و با کسب نماد اعتماد ، اعلام می دارد که تمامی محصولات خود را تضمین می نماید و به مشتریان عزیز این اطمینان را می دهد که با خرید از این وبسایت ، در صورتی که کالای خریداری شده ، دچار هرگونه نقص فنی یا ایراد ظاهری باشد ، کالا را از مشتری پس گرفته و تعویض می نماید.

 

ضمانت سیم و کابل در یوتاب صنعت

در زمینه ی سیم و کابل  وبسایت یوتاب صنعت  با داشتن ارتباطات مناسب با کارخانجات  مطرح در زمینه ی سیم و کابل همانند سیم و کابل همدان ، سیم و کابل خراسان ، سیم و کابل یزد و . .. میتواند این  ادعا را داشته باشد که به واسطه ی سابقه ی بالایی که در زمینه ی خرید و فروش سیم و کابل دارد ، معمولا بازگشت یا نارضایتی خاصی را در طول این سال ها از جانب مشتریان محترم دریافت نکرده است. و این نشان دهنده ی اولا شناخت بازار ، برندها ، کارخانه های معتبر و محصولات با کیفیت آنها ؛ ثانیا تجربه و تعهد بالا نسبت به مشتری می باشد. همچنین مشاوران فروش با تجربه ی فراوان در زمینه ی سیم و کابل در یوتاب صنعت آماده ی ارائه هرگونه مشاوره های تخصصی از مرحله ی انتخاب تا تحویل در محل مورد نظر شما در کنار شما خواهند بود.

 

 

  ضمانت هیدرولیک، پنوماتیک ، اتوماسیون صنعتی در یوتاب صنعت

 یوتاب صنعت در زمینه فروش تجهیزات ابزار دقیق ، هیدرولیک و پنوماتیک نیز با بارگذاری کالاهای وارد شده از برندهای معروف و با کیفیت ، تک تک محصولات را با ضمانت تحویل مشتریان عزیز می دهد و در صورت وجود هرگونه مغایرت یا ایراد محصولات با توجه به نوع گارانتی ارائه شده چه از جانب خود شرکت های تولید کننده چه ازجانب خود شرکت یوتاب تجارت آریا تعویض و تعمیر می نماید. و مشتریان و خریداران یوتاب صنعت می توانند پس از مطالعه شرایط ذکر شده در ضمانت نامه ، کالای مورد نظر را به آدرس پستی شرکت ارسال نموده و منتظر پاسخگویی و رسیدگی به درخواست خود باشند. یوتاب صنعت به علت داشتن ارتباطات قوی با برند های مطرح بسته  به نوع محصول ضمانت های یک ساله به بالا را به شما کاربران محترم ارائه میکند. شما عزیزان میتوانید شرایط کلی ضمانت اجناس را در قسمت محصولات وبسایت مطالعه بفرمایید یا در صورت ابهام با کارشناسان یوتاب صنعت در ارتباط باشید.