ضمانت اصالت کالا

چگونه به اصالت محصولات یوتاب صنعت پی ببریم؟

کلیه محصولاتی که در فروشگاه آنلاین یوتاب صنعت به فروش می رسد اصل و دارای اصالت می باشند و با توجه به این که یوتاب صنعت در امر واردات و عرضه کالاها بسیار سختگیرانه عمل می نماید از فروش کالای بی کیفیت و چینی دوری می نماید. لذا شما هیچ محصول بی کیفیت و بدون شناسنامه ای را در سبد فروشگاهی یوتاب صنعت مشاهده نمی نمایید. تمام برندهایی که محصولاتشان در فروشگاه یوتاب صنعت موجود می باشد ، از شناخته شده ترین برندها می باشند و پیش تر امتحان خود را پس داده اند و جای بحثی را باقی نگذاشته اند. کسانی که در بازار صنعتی فعالیت دارند طبیعتا از تفاوت بین برندها و محصولاتشان آگاهند و با مشاهده صفحه ی محصولات یوتاب صنعت ، به زودی متوجه اصالت آنها خواهند شد.

شرکت یوتاب تجارت آریا به مشتریان خود این تضمین را داده که تمامی محصولاتی که از وب سایت آنلاین یوتاب صنعت خریداری می نمایند اصل و دارای هولوگرام های معتبر می باشد و مستقیماً از کمپانی های بزرگ ایران و جهان که نمایندگی و عاملیت فروش آنها را دارد تامین کرده است و هیچگونه مداخله ای در آن نداشته است.

آیا در وبسایت آنلاین یوتاب صنعت کالاهای چینی به فروش می رسد؟

حجم اقتصاد چین بعد از کشور امریکا در رتبه دوم جهان قرار می گیرد. این کشور در تلاش است به رتبه اول اقتصاد در جهان دست پیدا کند. بسیاری از کمپانی های مطرح جهان به علت کم بودن دستمزد نیروی انسانی خیلی از محصولات خود را در کشور چین به همان کیفیت و فرایندی که در کشور خود تولید می کردند ، تولید و عرضه می کنند. شرکت یوتاب تجارت آریا سعی و تلاش خود را بر این اصل گذاشته است که کالاهایی که از کمپانی های چینی و از راه های قانونی (گمرگ جمهوری اسلامی ایران) وارد می کند ، در رتبه اول کیفیت باشد و هیچگونه محصول بی کیفیتی را از آن کشور وارد نکند تا بر اقتصاد کشور عزیزمان ایران لطمه ای وارد ننماید.