نمایندگی ترافاگ ( trafag )

ترافاگ ( trafag )

ترافاگ Trafag یک کمپانی سوئیسی است که در سال 1942 تاسیس شده است. و توسط یک شبکه فروش و خدمات گسترده در بیش از 40 کشور جهان پشتیبانی می شود. این ویژگی به ترافاگ این اجازه را می دهدکه به مشتریان خود مشاوره های خصوصی و تخصصی ارائه نماید و بهترین خدمات ممکن را در اختیار مشتریان خود در سراسر دنیا قرار دهد. دپارتمان های توسعه و تولید ترافاگ با کارایی بالا ، نه تنها تحویل سریع و قابل اعتماد محصول ، با کیفیت و دقت بالا را تضمین می نمایند ، بلکه اطمینان حاصل می کنند که امکان استفاده از خدمات در هر زمانی وجود داشته باشد.

تکنولوژی های روز ، تخصص در تولید و چشم انداز مبتنی بر مشتری سه اصل اساسی شرکت ترافاگ می باشند. ترافاگ در شهر زوریخ سوئیس مستقر بوده و بالغ بر بیش از 200 کارمند دارد. یک پنجم از کارکنان ترافاگ در سوئیس و در زمینه های تحقیق و توسعه ، فناوری تولید و مهندسی اپلیکیشن ها دخیل هستند. دسترسی مستقیم به این منابع ، ترافاگ را قادر می سازد که در زمینه های توسعه و تولید و همچنین در زمینه ادراک و اجرای الزامات و نیاز مشتری بسیار انعطاف پذیر باشد.

با توجه به مهندسی ماژولار ، ترافاگ قادر است بطور موثر محصولات استاندارد خود را به نیاز های خاص مشتریان و توسعه راه حل های مخصوص بسط می دهد. در حال حاضر کمپانی ترافاگ در بیش از 40 کشور حضور فعال دارد. تعداد زیادی از مشتریان در بخش های گسترده صنعتی نظیر مهندسی مکانیک ، هیدرولیک ، تولید موتور ، کشتی سازی ، فناوری راه آهن و یا فناوری با ولتاژ بالا از همکاری ارائه شده توسط خدمات فنی مشاوره مشتری ترافاگ قدردانی می کنند. کمپانی ترافاگ همچنین توانایی تولید انبوه و ساخت را در مقیاس کوچک و درکوتاه مدت انجام دهد.

محصولات ترافاگ

ترافاگ یکی از سختگیرترین واحدهای آزمایشگاهی و کنترل کیفیت را داراست بطوری که برای عرضه هر یک از محصولات ترافاگ آزمون ها و آزمایشگاه های بسیار سخت و دقیقی روی محصول انجام می گیرد. با وجود چنین آزمایش هایی ترافاگ این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که محصولی که با نام تجاری ترافاگ به دستشان می رسد ، از لحاظ کیفیت در سطح عالی بوده و روند دقیق نظارت بر کیفیت تولید باعث شده است که سنسور های ترافاگ از تمامی آزمایش ها سربلند بیرون آیند.

از جمله معروف ترین محصولات ترافاگ ، سنسور فشار ترافاگ می باشد که از کیفیت ساخت فوق العاده مطلوبی برخوردار بوده و قابلیت سنس دقیقی را ارائه می دهد. از دیگر محصولات ترافاگ می توان ترنسمیتر های فشار ، سوئیچ فشار مکانیکی ، ترموستات یا کنترلر دما ، مانومتر ، گیج فشار و گیج دما را نام برد که در صنایع متعددی چون صنعت کشتی سازی ، هیدرولیک ، راه آهن ، موتورهای سنگین و بزرگ و همچنین برای سیستم های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید انواع سنسور فشار ترافاگ ، نام محصولتان را در وبسایت یوتاب صنعت جستجو نموده و یا با ورود به صفحه محصولات و انتخاب سنسور فشار ، محصول موردنیاز خود را پیدا نموده و اقدام به خرید کنید و یا جهت راهنمایی و مشاوره در امر خرید و کسب اطلاعات فنی بیشتر با مجموعه یوتاب صنعت تماس حاصل فرمایید. یوتاب صنعت این اطمینان را به شما خریداران گرامی می دهد که محصولات ترافاگ موجود در سایت این شرکت کاملا اورجینال بوده و از کیفیت بسیار ممتازی برخوردار هستند.

منبع :

https://www.trafag.com/en/