نمایندگی ساموان(SAMWON )

ساموان(SAMWON )

شرکت ساموان

شرکت ساموان با نام تجاری Samwon ENG  در یازدهم نوامبر 1994 توسط پارک جونگ یول در شهر کیونگنام کره جنوبی تاسیس شد. و بزودی توانست به عنوان برند ساموان در آسیای شرقی مطرح شود. سال 1995 را می توان به عنوان سال شروع رسمی فعالیت شرکت ساموان در نظر گرفت چرا که در این زمان بود که انستیتوی تحقیقات ساموان زیر مجموعه خود شرکت نیز شروع به فعالیت نمود.

در سال های اولیه فعالیت، شرکت ساموان یک بیزینس کوچک با نوآوری های تکنیکال به حساب می آمد؛ اما دیری نپایید که با راه اندازی خط تولید حرارت سنج ساموان ، در بازار جهانی شروع به عرض اندام نمود.

 

حرارت سنج های برند ساموان

زمینه فعالیت شرکت ساموان از همان ابتدا تولید کنترل کننده های دما و رطوبت ، نرم افزار های صنعتی و کنترل کننده های دیجیتال متعدد بوده است . لازم به ذکر است که کنترلر دمای SU اولین سری کنترلرهای دمای ساموان است که در آن سال ها به بازار صنعت معرفی شد.

یک سال بعد شرکت ساموان با دو شرکت بزرگ و نامدار سامسونگ و ال جی قرارداد همکاری امضا کرد که حاصل این همکاری، ریموت کنترل نیمه هادی برند سامسونگ بود که در سال 1999 به بازار عرضه شد. در سال 1996 نمایندگی برند ساموان در ایران نیز شروع به فعالیت نمود و به همین دلیل است که در بازار تجهیزات صنعتی ایران، محصولات ساموان از شناخته شده ترین تجهیزات اتوماسیون صنعتی، چه در میان تامین کنندگان و چه در میان مصرف کنندگان به حساب می آیند.

کیفیت بالای محصولات ساموان موجب شد که شرکت بتواند تمامی گواهینامه های تضمین کیفیت ، اصالت و ایمنی کالا از جمله گواهینامه CE اروپا را کسب نموده و در کشور های چون هند ، استرالیا، امارات متحده عربی و تایلند شعب خود را تاسیس نماید.

از دیگر محصولات پرفروش و پرطرفدار ساموان حرات سنج سری SD را می توان نام برد که در سال 2007 معرفی شد و یک سال بعد در سال 2008 ساموان تمامی مدل های کنترل کننده دمای و رطوبت سری SU را معرفی کرد. در سال 2011 نیز خط تولید جدیدی با همکاری سامسونگ برای کنترلر دما راه اندازی شد.

شرکت ساموان با گذشت زمان و پیشرفت های چشمگیر خود ؛ تصمیم به گسترش کارخانه خود در سطح جهان گرفت و در سال 2012 شعب خود را در سر تا سر دنیا تاسیس نمود. همچنین یک سال بعد از آن ، در سال 2013 علاوه بر معرفی و آپدیت کنترلر های سری SM و SD  ؛ محصولات جدید SM-960H ، SH-100 و SH-200 را نیز معرفی نمود و دپارتمان سنسور ساموان را در همان سال تاسیس کرد.

اولویت های ساموان صداقت در مدیریت ، احترام به مشتری و دوستی با محیط زیست بوده و در طی این سال ها شرکت ساموان تمام تلاش خود را در راستای تغییر و پیشرفت برند ساموان انجام داده است و روند توسعه ثابتی را در تولید کنترلرهای دیجیتال ساموان در پیش گرفته است.شرکت یوتاب صنعت ، نماینده برند ساموان

با توجه به این که یوتاب صنعت یکی از نماینده های برند ساموان در تهران می باشد؛ شما می توانید با مراجعه به منوی بالای همین صفحه وارد صفحه محصولات شده و محصول مورد نظر خود را بیابید و با کارشناسان فروش یوتاب صنعت تماس حاصل نمایید.