فیلم آموزشی کلید اتوماتیک چینت سری nm8

فیلم آموزشی کلید اتوماتیک چینت سری nm8  

کلید اتوماتیک کمپکت یا MCCB سری NM8 شرکت چینت از جمله محصولات انحصاری این شرکت است که با توجه به این که به تازگی و طی چندسال اخیر تولید شده ، از تکنولوژی های جدید و لازم در ساخت و طراحی آن استفاده شده است. ویژگی های زیادی دارد که باعث شده در مدت بسیار کم مورد استقبال مصرف کنندگان و شرکت های توزیع برق قرار گیرد. از جمله این ویژگی ها می توان به قدرت قطع بالای کلید اتوماتیک کمپکت اشاره کرد. همچنین طراحی زیبا و ساختمان جمع و جور این کلید اتوماتیک کمپکت MCCB ، وزن پایین و سایز کوچک آن باعث شده که در تابلوهای برق فضای کمتری را اشغال کند و به همین سبب یک پله بالاتر از رقبای خود بایستد.

کلیدهای اتوماتیک کمپکت چینت برای سیستم های با جریان AC 50 HZ مناسب می باشند و ولتاژ اسمی آنها 690 ولت  و برای سیستم های DC ولتاژ اسمی برابر با 500 ولت و جریان آنها تا 1250 آمپر می باشد. با خرید کلید اتوماتیک کمپکت MCCB شما یک محافظ کامل برای مدار خود تهیه کرده اید چرا که این کلید سری NM8 چینت محافظ مدار در برابر short-circuit یا اتصال کوتاه ، overload یا اضافه بار ، under voltage یا افت ولتاژ و یا جرقه ابتدایی موتور می باشد و ایمنی کامل برای سیستم شما به همراه خواهد آورد.

این کلید استانداردهای IEC و GB و همچنین گواهینامه های معتبر بین المللی نظیر CCC , CB , KEMA , DNV را کسب نموده است. که این نشان از کیفیت و کارایی مناسب این کلید اتوماتیک کمپکت دارد. همانطور که گفته شد این کلید سایز بسیار کوچکی دارد و نسبت به محصولات مشابه خود اجزای کوچکتری دارشته و وزن کمی نیز دارد. در طراحی و تولید آن از تکنولوژی zero_arc استفاده شده که در فضای نصب آن تاثیر زیادی داشته و جای کمتری را اشغال می کند. نصب این کلید ها روی تابلوی برق بسیار ساده است و کاربر می تواند به تنهایی عملیات نصب را انجام دهد.

اکسسوری ها و لوازم جانبی این کلید اتوماتیک کمپکت چینت شامل شنت ، کمکی ، پایه ، نگهدارنده سیم ، اتصالات جلو و عقب ، آداپتور ، عملگرهای دستی و برقی و دستگاه قفل می باشد که همگی به همراه این محصول در جعبه به فروش می رسند.